tautaspartija.lv


22.05.06. Daugavpils mācās no Lielbritānijas pieredzes reģiona reģenerācijā
Pieredzes apmaiņa notiek programmas INTERREG III projekta-“Reģiona atdzimšana ar reģenerācijas palīdzību”, ietvaros, kurā Daugavpils sadarbojas ar vēl septiņām tuvākajām pierobežas pilsētām no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. “Katrai no šīm pilsētām ir sava stiprā puse, kuru attīstot, sadarbojoties un citai citu papildinot tiek dots ieguldījums visa pierobežas reģiona attīstībā”, uzsvēra O.Jačmeņova.
Projektā sadarbojas Latvijas pilsētas Daugavpils un Krāslava, Lietuvas pilsētas- Utena, Zarasi un Visagina, kā arī Baltkrievijas pierobežas pilsētas - Verhņedvinska, Novopolocka un Braslava.

“Reģiona resursu atjaunošanu un pilsētu sadarbību, kā inovācijas metodi visagrāk un ar panākumiem sāka izmantot tieši Lielbritānijā, tāpēc šīs valsts pieredze ir visnoderīgākā”, paskaidroja O.Jačmeņova. Stokporta ir sena tirdzniecības un rūpniecības pilsēta, tā atrodas netālu no Mančesteras, pilsētā dzīvo aptuveni 300 000 iedzīvotāji.

Pieredzes apmaiņas brauciens ilgs līdz 26.maijam, savukārt 21.jūnijā Daugavpilī notiks pirmās projekta daļas rezultātu apkopošanas noslēguma seminārs.
Papildus informācija:
Oksana Jačmeņova,
Daugavpils pilsētas Attīstības departamenta
projektu vadītāja
5404391

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha